Zobrazit nabídku plastů do kuchyně nebo do koupelny.

Jedna z předních společností na světě v kategorii plastové výrobky pro domácnost v kategoriích Skladování, Skladování potravin, Kuchyňské potřeby, Čištění a Úklid.

Plast Team A/S existuje od roku 1986. Od té doby jsme se rozrostli a stali se jedním z evropských lídrů ve výrobě řešení pro chytré domácnosti. Každý rok vyrábíme a distribuujeme více než 55 milionů produktů – do více než 25 zemí světa!

Není náhodou, že se naše výrobky staly velmi oblíbenými pro domácí použití. Hned od začátku dbáme na to, aby každý nový produktový design vycházel z naší klíčové mantry: udržitelná, chytrá a funkční řešení s vizuálním nádechem inspirovaným našimi dánskými kořeny.

Zatímco design našich produktů probíhá v naší centrále v Dánsku, výroba probíhá v továrnách v Dánsku a Polsku. Všechny továrny mají buď certifikaci ISO, nebo byly auditovány externími auditory továrny, aby bylo zajištěno, že dokážou dodržet naše vysoké standardy výroby.

Díky vysoké úrovni řízení výroby můžeme zajistit, že produkt bude splňovat specifické požadavky fyzických schopností. Aby byla zajištěna maximální bezpečnost výrobků přicházejících do styku s potravinami, Plast Team spolupracuje s akreditovanými laboratořemi, aby pomocí testování určil, že nejsou překročeny ani globální ani specifické (pokud jsou použitelné) chemické limity a že se nijak nemění vlastnosti potravin, které jsou ve styku s našimi výrobky.

Naše produkty lze nalézt u široké škály prodejců. Produkty se prodávají především ve velkých maloobchodních řetězcích v Evropě, jako jsou hypermarkety, supermarkety, diskontní řetězce a obchody pro kutily. Mezi naše zákazníky však patří také specializované obchody, věrnostní programy, nemocnice, online supermarkety, segment Horeca a mnoho dalšího.

Plast Team má více než 90 zaměstnanců se sídlem v Naerum (oblast Kodaně), Dánsko a dceřinými společnostmi v Polsku a Německu.

Zobrazit nabídku plastů do kuchyně nebo do koupelny.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804