Zobrazit nabídku koupelnových doplňků

Pro LENMAN je nejdůležitější funkčnost a kvalita produktů. Díky nim chceme zlepšit komfort života našich zákazníků. Koupelnové doplňky firmy BISK patří k nejergonomičtějším a nejpromyšlenějším na trhu. Oceňujeme jejich funkčnost uzavřenou v estetické podobě, a dostupnost za dobré ceny.

Společnost BISK byla založena v roce 1982 a dodnes je spravována rodinami prvních majitelů. Svou činnost jsme od počátku soustředili na výrobu koupelnových doplňků a neustálý rozvoj nabídky vyústil v naší vedoucí pozici na evropském trhu a expanzi na další významné trhy - prodáváme do více než 40-ti zemí světa. Naši nabídku systematicky přizpůsobujeme požadavkům trhu a uvádíme více než 100 nových produktů ročně.

Naše společnost spolupracuje s výrobcem BISK nepřetržitě už od roku 1991.

BISK je výrobce specializující se na výrobu vysoce kvalitních koupelnových doplňků v různých stylech - od moderních a minimalistických, přes elegantní a tradiční, až po industriální. Nabídka značky Bisk zahrnuje mnoho modelů doplňků rozložených v jednotlitých, designově sladěných kolekcích - designéři značky vytvořili také série produktů věnované dětem a lidem s handicapem.

Co dělá doplňky tohoto ceněného výrobce tak oblíbené mezi zákazníky všech věkových kategorií? Jejich hlavní předností je funkčnost a univerzální charakter – estetika produktů Bisk se hodí do každého interiéru!

Zobrazit nabídku koupelnových doplňků

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804